HAM-LET 762L-SS-10MM Union 316 Stainless Steel Let-lok x 10mm
Brand :    Union
Material :   Metal
Body Material :   316 Stainless Steel
Connection Type :   LET-LOK(R) x LET-LOK(R)
Hex Size :   18mm
Max. Pressure :   3350 to 6550 PSI
Temp. Range :   425 Degrees to 1200 Degrees F
Tube Size :   10mm
14 People watching this product now!
  • Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
  • Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
  • DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns
Payment Methods:
Description
Customer Reviews
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “HAM-LET 762L-SS-10MM Union 316 Stainless Steel Let-lok x 10mm”